Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 866 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Przybieranie na wadze wilczków

poniedziałek, 21 października 2013 20:51

Ostatnio dostałam komentarz z pytaniem, dlaczego moje wilczki nie tyją. Więc postaram się teraz pomóc tej osobie i wytłumaczyć jak to sprawdzić. 

 

Wilczki

 

A więc, w czasie gry naciskamy Esc i wchodzimy w Pack Stats. Na samym dole, czyli pod partnerem pisze po ang. (Tam gdzie zaznaczyłam czerwonym kółkiem), że wilczki muszą przytyć 15 funtów. Pod tym znajdują się imiona wilczków i ich waga, cała czwóreczka musi ważyć 15 funtów żeby misja była uznana. Mam nadzieje że pomogłam. Ps. Na dole są screeny jak to sprawdzić :)

 

2.jpg

1.jpg

 


Podziel się
oceń
19
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Amethyst Mountain

wtorek, 17 września 2013 19:53

Na początek zdjęcie mojej wilczycy wylegującej się na ziemi:

 

Wylegująca się wilczyca

 

A teraz trochę o Amethyst Mountain:

Na początku zacznę od The burn, inaczej spalony las. Miejsce dość tajemnicze i pełne zmyślonych historii. Jedną wam opowiem w skrócie. Historia głosi że The burn było kiedyś pięknym lasem aż do pewnego momentu gdy osiedlił się tam człowiek. Właśnie wtedy on rozpalił ognisko i wtedy poszedł do Dry Creek po wodę, pozostawiając rozpalony ogień. Przez jego nieumyślne zachowanie las spłonął. Czując się winny co jakiś czas chodzi tam i sadzi nowe drzewa żeby las był jak kiedyś. Tak naprawdę można mało powiedzieć o Amethyst Mountain. Nie ma w sobie nic szczególne w porównaniu do Slough Creek. 

 A poniżej zdjęcie "lasu" The burn.

 

 

 


Podziel się
oceń
23
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Ślady człowieka

poniedziałek, 16 września 2013 18:32

Ostatnio zastanawiałam się nad człowiekiem, który niby jest w Wolf quest. Postanowiłam że dodam wam wszystkie rzeczy pozostawione po człowieku. Niektóre ślady mnie bardzo zdziwiły np. odciski buta człowieka które kończą się przy wodzie, to tak wygląda że jakby człowiek wchodzi do wody. Chodź to bardzo dziwne bo sc są sporo rzeczy pozostawione przez człowieka a w am nie ma nic.Zdjęcie poniżej właśnie przedstawia ślady kończące się w wodzie co jest bardzo dziwne. Moim zdaniem to są elementy żeby urozmaicić grę :)

 

 

 


Podziel się
oceń
27
1

komentarze (9) | dodaj komentarz

Obiadek z niedźwiedziem

niedziela, 15 września 2013 21:11

Dzisiaj (15.09.2013) pobiegłam do lasu znaleźć padlinę dla szczeniąt. Po kilku sekundach dobiegłam do padliny i zaczęłam ją jeść. Aż tu nagle wyskoczył skądś niedźwiedź, który zbliżał się do mojego jedzonka. Byłam gotowa na walkę, ale wiedziałam jak się skończy. Gdy szykowałam się do ataku zostałam zdziwiona.Niedźwiedź nie zaatakował tylko się do mnie przyłączył.A oto zdjęcie mojego autorstwa przedstawiające nasz obiad:

Obiad z niedźwiedziem


Podziel się
oceń
29
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Biały wilczek

czwartek, 28 lutego 2013 21:57

W internecie znalazłam piekne zdjecie białego wilczka :)


Podziel się
oceń
23
1

komentarze (2) | dodaj komentarz

Misja nocna

środa, 27 lutego 2013 17:56

Gdy się wyświetli misja nakarmić wilczki. Na kompasie pokaże się płotek. Kieruj się w jego stronę, znajduje się on w miejscu Slough Creek. Gdy tam dotrzesz naciśnij "Visit the ranch" i znajdziesz się na ranczu. Aby przejść przez ogrodzenie w trakcie biegu do płotu naciskasz X (skok). Gdy już przeskoczysz  trzymasz klawisz skradania czyli Shift i kierujesz się do cielaka. Musisz uważać żeby nie iść za blisko dużych krów. Gdy znajdziesz cielaka zabijasz go tak jak inne zwierzęta. Szybko wtedy musisz je zjeść. Gdy usłyszysz szczekanie psów szybko kieruj się do chmurki, inaczej farmer cię zabije. Jak dotrzesz do płotu najpierw przeskocz go jak na początku. Gdy już dotrzesz do chmurki naciskasz  i z powortem jesteś w normalnej grze. 

 

Płot który trzeba przeskoczyć: 

Jumping over fence

Chmurka czyli portal:

Exit

Ciele które trzeba zabić:

Dead calf                     

Dorosłe krowy które trzeba unikać:

Cow

 


Podziel się
oceń
30
2

komentarze (10) | dodaj komentarz

Instrukcja gry Wolf Quest

środa, 02 stycznia 2013 17:54

Opcje klawiatury:

Strzałki-poruszanie się

Spacja-atak, jedz, podniesienie lub opuszczenie szczeniaka

X-skok

Q-trucht lub bieg

M-Shift i strzałka-skradanie

M-mapa

N-Ukrywanie lub pokazywanie imion

F-karmienie szczeniąt

P-zaznaczanie terytorium

V-widzenie zapachów

O-zmiana kamery

R-siadanie

Z-spanie

H-wycie wilka

C-czat (multiplayer)

<-pokazywanie lub ukrywanie kursora

Minus-oddalanie kamery

Plus-przybliżanie kamery

?-pomoc


Podziel się
oceń
30
1

komentarze (8) | dodaj komentarz

Człowiek istnieje czy nie?

wtorek, 01 stycznia 2013 22:04

Nie chce nikogo obrazić, ale człowiek nie istnieje.

1.Na każdym zdjęciu jest inny

2.Widać że jest zrobiony w paincie  

3.Tylko niektórzy Polacy go zobaczyli

Wnioskować można że ktoś z Polski rozpuścił sobie plotkę i cała Polska w nią wierzy, ale na pewno nie ja. Przeszłam całą mapę, kilka razy kręciłam sie koło Douglas Fir Slopes gdzie podobno jest najczęściej i nikogo nie było. A dlaczego nie ma filmiku jak ten człowiek się porusza? Są tylko same zdjęcia przerobione. Przepraszam bo ktoś może się obrazić, ale ja sądze że on nie istnieje.Przez te plotki połowe osób bało się w tą gre bać i ja kiedyś też sie bałam.Teraz przezwyciężyłam strach i dowiedziałam się że prawda o człowieku to tylko wymysły.

Zapomniałam dodać to że jest dużo padlin to nie znaczy że to był człowiek.Ja zawsze jak długo jestem w jednym miejscu i jak nacisne V i się okrąże to jest pełno padlin.Kiedyś biegłam i od razu przed moim wilkiem pojawiła sie padlina.

 

 


Podziel się
oceń
32
2

komentarze (20) | dodaj komentarz

Jak przejść wszystkie misje?

sobota, 29 grudnia 2012 15:51

 1. Szukanie jamy

Na mapie są trzy zielone kółka czyli jamy. Gdy będziesz blisko jednej z jam wyświetli Ci się komunikat, po czym biegnij coraz bliżej wybranej jamy i wyświetli Ci się wiadomość w której trzeba nacisnąć "Make this my den", po czym jama należy do ciebie. Klik

 

2.Zaznaczanie terytorium

Teraz musisz zaznaczyć całe terytorium.Zaznaczamy je klawiszem P, po czym pokazuje się obrazek twojego terytorium i musisz zaznaczyć terytorium żeby cały ten obszar na obrazku był zółty.Żeby zaliczyć zadanie musisz mieć przynajmniej 91% zaznaczenia. Klik

 

3.Urodzenie szczeniąt

Gdy wykoansz poprzednią misję urodzą się małe wilczki którym musisz wybrać imiona.Gdy to zrobisz wyświetli się komunikat żeby anuczyć je wyć.Na początku trochę fałszują.Żeby wyć naciskasz klawisz H. Jak zapełnisz cały niebieski pasek na górze zaliczysz tą misję. Klik Klik

 

4.Obrona młodych

Po ukończeniu misji pojawia się kolejna w której trzeba bronić wilczki, a na dodatek od razu pojawia się niedźwiedź.Żeby uratować młode trzeba go gonić żeby był daleko od legowiska.Ale pod żadnym warunkiem go nie gryź bo starcisz siły i od razu pobiegnie on do szczeniąt i pewnie jedno z nich straci życie.Jak pogonisz nidźwiedzia daleko od legowiska wracasz do szczeniąt.Musisz też uważać na kojoty bo też mogą wam zabic wilczka.

 

5.Karmienie szczeniąt

Teraz poajwi się misja żeby twoje szczeniąta trochę przytyły.Najpierw podchodzisz do padliny i jecie aż zapełni wam się pasek "Food for pups".Potem podchodzisz do wilczka i wyświetla się żółta głowa wilka i naciskasz F i wilk wymiotuje zjedzone jedzenie.Karmieniem młodym zajmujesz się ty i twój partner który cały czas idzie na polowanie i przynosi pokarm dla małych.Żeby ukończyć misję twoje wilczki musza ważyć 15 poundów, możesz sprawdzić ile ważą twoje młody naciskając Esc a potem Pack stats.

 

6.Czas podróży

Kolejna misja w której musisz przenieść szczeniaki do miejsca z gwiazdką.Jeżeli chcesz zacząć podróź naciskasz "Lets go", jeżeli chcesz jeszcze zostać naciskasz "Stay at the Den".Żeby iść do wyznaczonego miejsca kieruj się kompasem na którym będzie pokazana gwiazda.Podróź będzie trudna i radzę nakarmić szczeniaka koło najbliższej padliny i zrobić kolejny zapas jedzenia i iść dalej.Oczywiście nie tylko ty będziesz karmić młode bo nieraz twój partner pobiegnie na tereny do polowania i przybiegnie z powrotem z jedzonkiem dla małych. Klik

 

7.Jastrząb

Podczas drogi będziesz spotykała jastrzębia który będzie chciał porwać twoje dzieci.Gdy go zobaczysz nie biersz szczeniaka do pyska i nie skacz na niego bo może wyrwać Ci szczeniaka z pyska.Gdy zobaczysz go na niebie od razu bacznie opserwuj gdzie wyląduje i szybko na niego skocz żeby nie porwał ci żadnego wilczka.

 

8.Pokonanie rzeki

Zanim będziesz chciał przejść przez rzekę najpierw rozejrzyj się gdzie jest blisko do brzegu i woda szybko nie płynie.Jeżeli przejdziesz przez rzekę która szybko płynie i jest głęboka twój szczeniak natychmiast się utopi.Gdy będziesz przechodził przez rzekę płytką szybko przebiegnij przez nią ze szczeniakiem w pysku i od razu gdy będziesz na brzegu nakarm go bo będzie bardzo osłabiony ponieważ nałyka się wody.

 

9.Koniec

Za nim dotrzesz do gwiazdki unikaj różowego terytorium które się zrobiło większe, ponieważ gdy znajdziesz się na nim zaatakuje cię wilk i zostaniesz przeniesiony w inne miejsce.Teraz już biegniesz w stronę gwiazdki, i odpędzasz niebezpieczne zwierzęta.Gdy już tam dotrzesz ze szczeniaczkami i partnerem całą rodzina zaczyna wyć i wszystko to widzisz z lotu ptaka i gra się kończy. Klik

 


Podziel się
oceń
31
2

komentarze (14) | dodaj komentarz

Jak znaleźć partnera?

sobota, 29 grudnia 2012 12:51

Naciskamy M i wyświetla nam się mapa oto moja jak zawsze ja ide, ale wy możecie iść inaczej

 

1.Biegniemy do pierwszego terytorium.

2.Gdy tam będziesz naciskasz V i biegniesz za żółtymi kółkami.

3.Podchodzisz i naciskasz I'm out of here i potem biegniesz do drugiego terytorium.

4.Potem naciskasz I can take a hint! i biegniesz do ostatniego terytorium.

5.Naciskasz pierwszą rozmowę i odchodzisz kawałek.

6.Pokaże ci się komunikat i wracasz do tego wilka.

7.Robisz to kilka razy aż ci się spodoba jego wygląd.

8.Naciskasz:

Najpierw Hello there!

Póżniej I like you

Potem Let's play!

Następnie Let's start a pack!

I znowu Let's start a pack!

9.Wpisujesz imię partnerowi, a potem idziesz kawałek i potem wyświetli się komunikat.

10.Dajesz Save game, a potem New game i naciskasz Slough Creek.

 

 


Podziel się
oceń
39
1

komentarze (6) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  7 928  

Kalendarz

« marzec »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Archiwum

O moim bloogu

Będą tu zamieszczane wszystkie informacje na temat gry Wolf Quest 2.5

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 7928

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Favore.pl

Pytamy.pl